SUN & CARE - system, który został specjalnie stworzony dla aktywnych „na zewnątrz“

Pobierz katalog PDF
  PIELĘGNACJA TWARZY
 • KREM PIELĘGNACYJNY ALOESOWY

  Faktor ochronny:
  SPF 10, SPF 20, SPF 50

  Przyjemna, nawilżająca pielęgnacja ochronna twarzy. Wysoce skuteczny preparat do pielęgnacji skóry oraz ochrony SPF. Wodoodporny.

  Tubka: 75 ml


 • KREM PIELĘGNACYJNY ALOESOWY Z EFEKTEM BRĄZUJĄCYM

  Faktor ochronny: SPF 10

  Lekki i naturalny - idealny letni Make-up. Krem do twarzy z efektem słonecznej opalenizny doskonale pasuje do każdej tonacji skóry i nadaje skórze natychmiastową , delikatną i subtelną opaleniznę.

  Tubka: 75 ml


 • KREM SAMOOPALAJĄCY

  ALOE VERA

  Pielęgnujący, lekki krem dla naturalnej, równomiernej opalenizny bez słońca. Łatwy do nakładania o przyjemnym zapachu. Kojący bisabolol i witamina E chronią komórki skóry, a liposomy lecytyny sojowej skute- cznie kontrolują jej wilgotność.

  Tubka: 75 ml


 • KREM ALOESOWY NA KAŻDĄ POGODĘ

  Faktor ochronny: SPF 30

  UV-A + UV-B HIGH PROTECTION. Intensywna ochrona na zimno, wiatr i słońce.

  Tubka: 75 ml


 • KREMOWY ŻEL DO TWARZY

  60 % Aloe Vera

  Przyjemnie lekka, nawilżająca pielęgnacja skóry. Chłodzący i nawilżający kremowy żel do twarzy. 60 % zawartość Aloe Vera zapewnia optymalne nawilżenie skóry a Panthenol i Bisabolol sprawiają, że skóra czuje się komfortowo.

  Tubka: 75 ml


 • MASKA KREMOWA ALOE VERA

  50% Aloe Vera

  Chłodząca i kojąca do intensywnej pielęgnacji twarzy. Aloe Vera zapewnia optymalne nawilżenie skóry a Panthenol i Bisabolol, Avosterol® i olejek z pestek brzoskwini sprawia , że skóra staje się jedwabiście gładka i elastyczna. Prawdziwa przyjemność dla skóry zestresowanej i napiętej.

  Tubka: 75 ml  PIELĘGNACJA CIAŁA
 • EMULSJA DO CIAŁA ALOESOWA

  Faktor ochronny:
  SPF 10, SPF 20, SPF 50

  Przyjemna, nawilżająca pielęgnacja ochronna. Wysoce skuteczny preparat do pielęgnacji skóry oraz ochrony SPF. Wodoodporny.

  Butelka: 200 ml


 • BALSAM DO CIAŁA ALOESOWY

  30 % Aloe Vera

  Przyjemny, nawilżający balsam do ciała. Chłodzący i kojący. 30 % zawartość Aloe Vera zapewnia optymalne nawilżenie skóry a Panthenol, wyciąg z Avocado i substancja aktywna Słonecznika sprawiają, że skóra czuje się komfortowo.

  Butelka: 200 ml


 • EMULSJA SAMOOPALAJĄCA

  ALOE VERA

  Pielęgnujący, lekki krem dla naturalnej, równomiernej opalenizny bez słońca. Skuteczne połączenie składników aktywnych i olejek z łupin orzecha włoskiego zapewniają równomierny efekt opalonej cery. Łatwy do nakładania o przyjemnym zapachu.

  Butelka: 200 ml


 • SZAMPON DO WŁOSÓW I CIAŁA

  30 % Aloe Vera

  Żel odświeżający do delikatnego czyszczenia i pielęgnacji zestresowanej uszkodzonej skóry i włosów. Zawiera mieszankę szczególnie łagodnych środków myjących. Bisabolol i Panthenol działają uspokajające i kojąco. Nawilżające Aloe Vera-Żel chroni skórę przed wysychaniem, sprawia, że jest miękka i elastyczna. Włosy zwiększają objętość i sprężystość.

  Butelka: 200 ml

Odwiedź nas na:
Beauty Center Józefów
Ul. Topolowa 16, 05-420 Józefów
E-mail: bcj@hbkosmetik.pl
Obsługa klienta: (+48) 22 243-05-00
IMPRESSUM