1. Zabieg Anti Stress

Zabieg mający na celu uspokojenie zestresowanej i wrażliwej skory. Specjalna liofilizowana maska kolagenowa Vlies dostarcza skórze maksimum nawilżenia, maska Aloe Vera Vlies skutecznie łagodzi i uspokaja skórę. W ramach kompleksowego masażu wellness skora pielęgnowana jest dodatkowo kojącym kremem z melisy. Uzyskany efekt to promienna i odprężona skóra.

2. Zabieg Menager Fitness

Specjalny zabieg mający na celu rewitalizację skóry i poprawienie jej elastyczności, polega na zastosowaniu witalizującego okładu z alg oraz masażu odprężającego o głębokim działaniu. Odpowiednie receptury pozwalają rozluźnić mięśnie twarzy, a skora odzyskuje jędrność. Cel: nadanie skórze witalności.

3. Zabieg Rewitalizacja skóry niedostatecznie ukrwionej

Orzeźwiający zabieg odprężający z użyciem drogocennych, pochodzących z morza substancji czynnych, o neutralnym zapachu. Wykonywany wysoce skuteczną techniką masaż relaksujący, zapewnia nawilżenie skory i natychmiast wyrównuje drobne zmarszczki. Zabieg wieńczy witalizująca maseczka z alg nadająca skórze wyjątkową gładkość. Efekt: jędrna i ożywiona cera.

Odwiedź nas na:
Beauty Center Józefów
Ul. Topolowa 16, 05-420 Józefów
E-mail: bcj@hbkosmetik.pl
Obsługa klienta: (+48) 22 243-05-00
IMPRESSUM